Restaurace dočasně uzavřena do doby, než se nám podaří zajistit kvalitního a spolehlivého kuchaře.
Věříme, že se nám to podaří co nejdříve. Děkujeme všem za podporu!

Svatba v Březnici

Vážení snoubenci, svatba je úžasná událost. Žádný jiný obřad není tak působivý, vždyť jde přeci o jeden z nejkrásnějších okamžiků v životě, který se vryje do paměti všech přítomných. Na svatbě není nejdůležitější, kolik peněz za ni vydáte. Mnohem důležitější je styl a tradiční zvyky, a to jsou věci, které si může dovolit naprosto každý. Stačí jen chtít, mít trošku představivosti a třeba i dobrého poradce? Dovolte nám, prosím, abychom se právě my stali poradcem a nabídli Vám svou pomoc s přípravou svatební hostiny, která se tak pro Vás stane příjemnou a bezstarostnou záležitostí.

Svatby pořádáme obvykle pro 10 – 40 osob. (maximální počet je 50 osob)

Malá ukázka svatebního menu:

Celková cena tohoto menu je 267 Kč/osobu


Celková cena tohoto menu je 352 Kč/osobu


Pro děti připravíme poloviční porce, dle Vašeho přání.

Důležitá je také výzdoba svatebního stolu. Umístění svatební tabule T a U. Snažíme se vycházet z přání snoubenců a sledujeme nové trendy v prostírání, proto nabízíme mnoho barevných kombinací a krásných dekorací k dotvoření celkové atmosféry tohoto slavnostního dne.

Za svatební přípravu dekorací si účtujeme 35Kč/os. Květinovou dekoraci lze donést vlastní, nebo Vám ji můžeme nechat vyrobit (ceny jsou potom dle druhu vybraných květin a náročnosti vazby). Krásné květiny nabízí květinářství Tinea (www.tinea-kvetiny.cz) a my rozhodně DOPORUČUJEME. Mezi poslední trendy patří také svatební potahy na židle, dodají Vaší svatbě nádech luxusu a romantiky. I ty Vám můžeme zajistit.

Nevíte kde sehnat vysněný svatební dort?

V případě zájmu Vám můžeme zajistit, jak dorty klasické tak dorty atypické. Velkou výhodou je, že dodavatel je schopný dopravit dort do naší restaurace a také ho ještě dozdobit na místě (velká výhoda u sestavovaných dortů na konstrukcích, které se velice špatně převážejí z místa na místo).

Venkovní parket

Další možností jak strávit svatební den je využít venkovní krytý parket, který se nachází také v blízkosti restaurace, má vlastní bar a vlastní WC, dřevěné lavice a stoly. Parket lze využít pouze v letních měsících a je zvláště vhodný pro odpolední nebo večerní občerstvení formou rautu (grilovaní, párty s živou hudbou). Kalkulaci rautu pro Vaši svatbu Vám připravíme individuálně na základě Vašich požadavků! Minimální počet hostů pro konání venkovní párty je 30 osob!

V rámci našich služeb od nás dále můžete očekávat:

Rezervace

V případě zájmu o svatbu u nás, si nezapomeňte včas rezervovat Váš termín. Po potvrzení termínu je nutné složit zálohu ve výši 2 000Kč.

Kontakt

Samozřejmě každý má své představy, možnosti a přání a proto ke každé svatbě přistupuji individuálně a snažím se najít tu nejlepší variantu právě pro Vás. Nabízím Vám mé zkušenosti a pomoc s přípravami, v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Děkuji!

Michaela Hronová, 777 271 333, mhronova@nastatku.cz